Lockpick.cz - otevírání zámků, lockpicking, bumping
  Pihlsit se - Registrovat
 • Dom • Hledat • Downloads • Tvj et • Diskuze • Bazar • FAQ • 

Czech Lockpicker Association

 
Menu
· Dom
· Archiv článků
· Bazar NEW
· Diskuze
· Downloads
· Kontakt
· Odkazy NEW
· Přidej článek
· Seznam uživatelů
· Soutěže
· Top 5
· Tvůj účet
· Video NEW
 
Nejstahovanější
· 1: Knihy + návody
· 2: gobriw-lockpicking.pdf
· 3: PDFka, animace...
· 4: Part 1
· 5: Bumping
· 6: MIT Guide to lockpicking
· 7: Part 1
· 8: Převodní tabulka - profily klíčů
· 9: Part 2
· 10: Part 3
 
Online
Jet nemte svj et? Mete si jej vytvoit zde
Pihlen
Nick: 
Heslo: 

Komunita:
Nvtvnk: 19
Uivatel: 0
Celkem: 19
 
Rozebrání a sestavení FAB vložky 
Zámkys4one nm odeslal(a) nsledujc lnek: "V tomto článku ve stručnosti popíšu , jak rozebrat vložku a jak ji opět sestavit.


Na fotkách je starší vložka FAB s "knoflíkem" bez bezpečnostních stavítek a drážek.

Nejprve vložku rozebereme: Vložku odemkneme klíčem, nebo vyhmatáme vhodnou planžetou a následně bubínek otočíme o 180°. Například šroubovákem odstraníme pojistku bubínku a "knoflíku". U starších typů vložek se můžeme setkat s nalisovanými kroužky nebo závlačkami. Opatrně vysouváme bubínek ven tak, aby stavítka nevypadla. Při vysouvání musíme dávat pozor na blokovací kolíky, které pod tlakem pružinek vyskakují. Snažíme se zachovat pořadí, ve kterém kolíky ze zámku vyjmeme. K tomu poslouží třeba upravený papír - čtvrtka. Čtvrtku poskládáme jako na obrázku, aby vzniklo pět drážek pro stavítka, kolíky a pružinky. Dále tento zámek obsahuje "knoflík", spojovací kolík, spojku a pružinku ke kolíku. Opět platí, že tyto díly skládáme na papír v pořadí, jak jsme je vyndali.



Na sestavení budeme potřebovat pinzetu a přípravek na podržení blokovacích kolíků. Tento přípravek jsem vyrobil z upravené sponky na vlasy a zahnutého plechu, ke kterému jsem sponku přilepil (je lepší to připájet).



Tělo zámku vložíme do svěráku. Z druhé strany vložíme "knoflík", zub a zajistíme ho pojistkou. Dále nasadíme pružinku, kolík a spojku. Pinzetou opatrně nasadíme všechny pružinky blokovacích kolíků. Potom nasadíme přípravek a začneme zatlačovat kolíky. Vždy je proti vyskočení zajistíme posunutím sponky dovnitř. Chce to dost trpělivosti. Každý zjistí, jak se mu kolíky nasazují nejlíp. Já si pomáhám ještě malým šroubováčkem.









Teď přijde na řadu bubínek se stavítky. Stavítka do něj naskládáme v pořadí podle klíče. Klíč ale do bubínku nevkládáme. Teď stačí jenom bubínek pomalu nasunout do těla zámku. Až bude na doraz, zajistíme ho pojistkou. Nakonec vytáhneme přípravek a je hotovo.



"
Publikovno: Pondl, 08.12. 2008 - 11:44:00 Od: gobriw
 
Souvisejc odkazy
· Vce o tmatu Zámky
· Dal lnky od autora gobriw


Nejtenj lnek na tma Zámky:
Rozebrání a sestavení FAB vložky

 
Hodnocen lnku
Prmrn hodnocen: 3.96
astnk: 28

Velmi dobr

Zvolte poet hvzdiek:

Vborn
Velmi dobr
Dobr
Poveden
patn

 
Monosti

 Vytisknout lnek Vytisknout lnek

 
"Rozebrání a sestavení FAB vložky" | Pihlsit/Registrovat | 7 koment
Komente vlastn jejich autoi. Neodpovdme za jejich obsah.

Nen povoleno poslat komente anonymn, prosm zaregistrujte se.

Re: Rozebrání a sestavení FAB vložky (Hodnocen: 1)
Od: Lucker (jonas.kolovraty@seznam.cz) - Sobota, 16.05. 2009 - 10:12:13
(O uivateli | Poslat soukromou zprvu)
:D To se bude hodit... dík že sis s tim dal práci... Mě totiž z jednoho zámku u našeho baráku při páčení najednou vylez ten cilindr a pérka se mi rozskákala po celý místnosti... Nakonec jsem všechny součástky posbíral a urovnal tak, jak to podle mě patří do sebe... Akorát že nacpat to zpátky jsem neuměl... Takže teď už vim jak na to a rovnou se do toho pustim... ;-)

Re: Rozebrání a sestavení FAB vložky (Hodnocen: 1)
Od: j-st (jano.st@centrum.sk) - Nedle, 30.08. 2009 - 21:53:28
(O uivateli | Poslat soukromou zprvu)
a co ked je poistka bubinku v tvare "O" a nie v tvare "U"... jedina moznost je znicit ju?

Re: Rozebrání a sestavení FAB vložky (Hodnocen: 1)
Od: ROB (snaily@seznam.cz) - ter, 09.02. 2010 - 12:22:45
(O uivateli | Poslat soukromou zprvu)
Zdravím,je to super návod,něco takového jsem potřeboval.
Zajímám se o zámky teprve malou chvilku a učím se je otevírat bez klíče. Podle tohoto návodu jsem si rozebral vložku a opět složil s menším počtem stavítek,fakt super.

Re: Rozebrání a sestavení FAB vložky (Hodnocen: 1)
Od: gastan (gastandano@zoznam.sk) - Nedle, 06.11. 2011 - 23:56:48
(O uivateli | Poslat soukromou zprvu)
doteraz som si nevedel predstavit ako by som tam tie kolicky a pruzinky nasukal rozobrat sa mi ho podarilo ale pri skladani dosla trpezlivost stratili sa koliky a bolo vybavene.dik ze sa ti chcelo stym dat robotu.

Re: Rozebrání a sestavení FAB vložky (Hodnocen: 1)
Od: antena88 (laameer55@azet.sk) - Pondl, 30.01. 2012 - 09:07:11
(O uivateli | Poslat soukromou zprvu) http://www.lockpick.cz
Neviete kde sa da kupit niaka sada kolikov (pinov) na skladanie fabiek rozne typy a velkosti ?

Coach Outlet Online (Hodnocen: 1)
Od: django (chanwarr88@hotmail.com) - Nedle, 22.09. 2013 - 05:17:25
(O uivateli | Poslat soukromou zprvu)
So stop Coach Outlet Online [www.coachoutletstoresset.net]twin thieves who rob us pacin Coach Factory Outlet [www.coachfactoryoutletcio.com]g the aisles and counting the Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]miles. Instead, climb more mountains, Coach Outlet Online [www.coachoutletstoresset.net]eat more icecreams, go barefoot Coach Outlet Store [www.coachfactoryoutlethta.net] more often, swim more rivers, watch Coach Outlet Store Online [www.ccoachfactoryoutletsa.net]more sunsets, laugh more and cry Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]less. Life must be lived as we Coach Factory Online [www.coachfactoryoutletcoti.com]go along. Then the station will Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net] come soon enough.It was the end Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]of November,more than a month Coach Factory Outlet [www.coachfactoryoutletcio.com]after ourreturn from Baskerville Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]Hall.Holmes and I were sitting on Coach Outlet Store [www.coachfactoryoutlethta.net]either side of a bright fire in Coach Outlet Store Online [www.ccoachfactoryoutletsa.net]our sitting room in Baker Street. Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]Since our return,Holmes had been Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]working hard on two other cases, Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]and he had been too busy to discuss Michael Kors Outlet Online [www.mmichaelkorsoutletpl.net]the Baskerville case.But now the Michael Handbags Outlet [www.michaelkorsoutletstoreptf.com]other cases were finished,and Michael Kors Outlet Store Online [www.michaelkorsoutletpft.com]he had been successful in both Michael Kors Outlet Stores [www.michaelkorsoutletacs.net]of them.I decided it was a good Michael Kors Factory Outlet [www.michaelkorsffactoryoutlett.com]time to ask him the final questions Chanel Ou

Pest zbytek komente...

0;5@8OB0 2@5 =OB8 (Hodnocen: 1)
Od: django (chanwarr88@hotmail.com) - Ptek, 14.03. 2014 - 10:10:33
(O uivateli | Poslat soukromou zprvu)
Coach Factory Outlet [www.coachoutletstoreinoa.com] Why did you move affects all of my heart Coach Factory Outlet [www.coachoutletstoreinoa.com] Why do you always do this to me Coach Outlet [www.coachoutletonlinemu.com] Why do you always hurt again and again my heart Coach Online Outlet [www.coachoutletonlineben.com] Why do they always say something if I moved Coach Factory Outlet [www.coachoutletstoreinoa.com] Then again, I look forward to the destruction of a Coach Outlet Store [www.coachfactoryoutletsnai.com] In this school, what to me are not happy Coach Outlet Store [www.coachfactoryoutletsnai.com] In their eyes I was a third party they Coach Outlet Online [www.coachfactoryoutletnos.net] I'm a sneaky with you only Coach Factory Outlet [www.coachoutletstoreinoa.com] And she is the first wife Coach Outlet Store [www.coachfactoryoutletsnai.com] I'm just the mistress Coach Factory Online [www.coachfactoryoutletenm.com] You say you care for me just now Coach Factory Outlet [www.coachoutletstoreinoa.com] do not want to go to her Coach Factory Outlet [www.coachoutletstoreinoa.com] but you do not say Coach Outlet Store Online [www.coachoutletstorecos.com] In your eyes I see her Coach Bags Outlet [www.coachoutletonlincaen.com]? Why? Do because of her tears True Religion Outlet [www.truereligionjeansftc.com] But why you do not see my heartache True Religion [www.truereligionjeansct.com] Why did not I Haohen clenched your hand True Religion Outlet [www.truereligionjeansftc.com] Now only cry silently hiding in the side Michael Kors Handbags Outlet [www.michaelkorsoutletic.com] Yes ah .. you are her Michael Kors Outlet Store Online [www.michaelkorsets.com] Now I just want one good too Michael Kors Bags Outlet [www.michaelkorsoutletnio.com] So you away from me Michael Kors Outlet Online [www.michaelkorsetoutletbeo.com]Do not let me say that I have something to look forward Chanel Handbags [www.chaneloutletmono.com] ou do not go to realize that the words Louis Vuitton Outlet Online [www.louisvuittonoutletina.com] hank you for your concern for me has always been Louis Vuitton Outlet [www.louisvuittonoutletine.com] f all the things I do ut I am really tired
 
Na Lockpick.cz se můžete přihlásit k odběru kanálu rss-20.xml
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
as potebn ke zpracovn strnky: 0.07 sekund

:: fisubice phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::