Lockpick.cz - otevírání zámků, lockpicking, bumping
  Pihlsit se - Registrovat
 • Dom • Hledat • Downloads • Tvj et • Diskuze • Bazar • FAQ • 

Czech Lockpicker Association

 
Menu
· Dom
· Archiv článků
· Bazar NEW
· Diskuze
· Downloads
· Kontakt
· Odkazy NEW
· Přidej článek
· Seznam uživatelů
· Soutěže
· Top 5
· Tvůj účet
· Video NEW
 
Nejstahovanější
· 1: Knihy + návody
· 2: gobriw-lockpicking.pdf
· 3: PDFka, animace...
· 4: Part 1
· 5: Bumping
· 6: MIT Guide to lockpicking
· 7: Part 1
· 8: Převodní tabulka - profily klíčů
· 9: Part 2
· 10: Part 3
 
Online
Jet nemte svj et? Mete si jej vytvoit zde
Pihlen
Nick: 
Heslo: 

Komunita:
Nvtvnk: 5
Uivatel: 0
Celkem: 5
 
Vložka EVVA 3KS 
ZámkyTonda nm odeslal(a) nsledujc lnek: "Patentově chráněná vložka a klíč firmy EVVA je ... Nebudu předbíhat a vrátím se do historie firmy. V roce 1919 ve Vídni vznikla malá firma na výrobu zámků. Tuto firmu najdeme na stejném místě jako dříve, je o mnoho větší a je známější. Z malé dílničky se stala velká a prosperující firma s mnoha zastoupeními po celé Evropě. EVVA v překladu z němčiny znamená: VYNÁLEZ, VÝZKUM, VYUŽITÍ, ÚSTAV. Již tato čtyři slova napovídají, co si přáli a do dnes plní majitelé. Jejich krédo bylo chránit ty, kteří si je koupili. Firemní heslo pražské dceřiné společnosti je: S námi kupujete bezpečí. Sortiment mají široký a zákazník si může vybrat od standardní vložky GPI , DPI a ALS až po skvělé a bezpečné vložky DUAL, 3KS a MCS. Jenom ve zkratce popíši vložky a pak se budu věnovat více 3KS.

GPI - bezpečnostní cylindrická vložka s ochranou proti odvrtání tělesa i válce vložky. Pro použití do systémů generálního a skupinových klíčů je vyčleněná řada profilových kombinací. 3. bezpečnostní třída (certifikát NBÚ "T" - bodové ohodnocení 2, ČSN 1627)

DPI - je kombinovaný klasický kolíčkový odpružený systém s boční lištou. Dva nezávislé systémy profilů v návaznosti na systém odpružených kolíčků umožňují velké množství kombinačních možností. 4. bezpečnostní třída (certifikát NBÚ "PT" - bodové ohodnocení 3, ČSN 1627)

ALS - pěti nebo šesti stavíková cylindrická vložka se speciální planžetou, která rozděluje podélný profil válce/klíče. Systém má ochranu proti vyhmátnutí, odvrtání a vytržení válce, ochrana výroby duplikátů klíčů - patentově chráněno.

DUAL- systém tvoří podélný profil klíče a 12 speciálních blokovacích kolíčků. Při zasunutí klíče blokovací segmenty zkontrolují správnost kombinace klíče a umožní zapadnout uzavíracím prvkům z obou stran válce vložky. Dojde k otočení klíče a tím i válce cylindrické vložky. Klíč je použitelný oboustranně, systém má ochranu proti vyhmátnutí, odvrtání a vytržení válce, dodává se i bez těchto prvků (zlevnění systému - např. vnitřní dveře), velký počet kombinačních možností, ochrana výroby duplikátů klíčů - patentově chráněno, výroba duplikátů klíčů pouze u výrobce. 4. bezpečnostní třída (certifikát NBÚ "PT" - bodové ohodnocení 3, ČSN 1627)

3KS - systém tvoří 12 zádržných segmentů bez pružin a dvě kontrolní lišty. Neomezené varianty podélných profilů klíče dovoluje takřka neomezené kombinační možnosti. Klíč je použitelný oboustranně, každý uzamykací systém je unikát, ochranné prvky z tvrdokovu proti vyhmátnutí, odvrtání a roztržení vložky, vysoká odolnost proti znečištění mechanismu cylindrické vložky ochrana výroby duplikátů klíčů - patentově chráněno, výroba duplikátů klíčů pouze u výrobce 4. bezpečnostní třída (certifikát NBÚ "PT" - bodové ohodnocení 3, ČSN 1627)

MCS - představuje spojení mechanických a magnetických prvků. Při otočení klíčem ve vložce o 360 stupňů dojde ke dvojí kontrole správnosti kombinace. Každý klíč a cylindrická vložka jsou unikátem, permanentní magnety ze speciální slitiny garantují velmi dlouhou životnost a není možné je odmagnetovat běžnými prostředky, ochranné prvky z tvrdokovu proti vyhmátnutí, odvrtání a roztržení vložky, ochrana výroby duplikátů klíčů - patentově chráněno výroba duplikátů klíčů pouze v mateřské firmě ve Vídni, každá kopie klíče je registrovaná 4. bezpečnostní třída (certifikát NBÚ "PT" - bodové ohodnocení 3, ČSN 1627)

Vložka 3KS je originálně provedená konstrukce. Při zasunutí klíče do bubínku se srovnají závěrné kolíky a do nich zapadne závěrné šoupátko. Dále do hrany klíče se zasune profilová lišta. Pokud je vše v pořádku, je možné otočit klíčem. Na obrázku je vidět řez vložkou a s popisem částí.V bubínku vložky je proti sobě v šesti řadách, 6 závěrných kolíčků s jedním nebo dvěma řídícími čepy. Proti sobě jsou závěrné kolíčky s 1 a 2 čepy na přeskáčku. V klíči jsou tři vyfrézované vlnovce. Prostřední je hlubší a jezdí v něm jednočepý závěrný kolík. V mělčí drážce jezdí dvoučepý závěrný kolík. Klíč je použitelný oboustranně. Pokud na klíči odstraníme hřbet, profilová lišta zůstane otevřená a nebude bránit v otevření. Ale i přes to, že ji odstraníme, budeme mít velký problém s 12ti závěrnými kolíčky. Výrobce udává 30 bilionů kombinací. Já se domnívám, že je jich o několik milionů méně :-)
Po stránce zpracování nemám výhrady, vše je přesné, bez žádné vůle. Kalené ocelové závěrné kolíčky a závěrné šoupátko je povrchově ošetřeno kluzným lakem (možná teflon). Vložku není třeba mazat, a pokud do ní někdo strčí sirku, nebo jiný předmět, je možné ho snadno vyndat. Pokud ji budete chtít odvrtat, tak nemáte šanci. Do spodní části těla si můžete vrtat jak chcete, ono tam totiž nic není :-)

Speciální úpravy:
VARIO - možnost dvojího překódování cylindrické vložky (při ztrátě klíče)
ARS - ochrana proti vytržení válce vložky
BSZ - oboustranně uzamykatelná cylindrická vložka (možnost uzamčení nebo otevření dveří i při vloženém klíči z druhé strany dveří)
GEFE - vložka se dá otevřít speciálním klíčem v případě nebezpečí, i když je z druhé strany v jakékoliv poloze zasunutý klíč
SSW - ochrana proti prachu a povětrnostním vlivům
ZR - cylindrická vložka je osazená ozubovým kolečkem
Tato vložka si právem zaslouží 4. bezpečnostní třídu"
Publikovno: Pondl, 26.01. 2009 - 21:03:25 Od: admin
 
Souvisejc odkazy
· Vce o tmatu Zámky
· Dal lnky od autora admin


Nejtenj lnek na tma Zámky:
Rozebrání a sestavení FAB vložky

 
Hodnocen lnku
Prmrn hodnocen: 4.65
astnk: 20

Vborn

Zvolte poet hvzdiek:

Vborn
Velmi dobr
Dobr
Poveden
patn

 
Monosti

 Vytisknout lnek Vytisknout lnek

 
"Vložka EVVA 3KS" | Pihlsit/Registrovat | 5 koment
Komente vlastn jejich autoi. Neodpovdme za jejich obsah.

Nen povoleno poslat komente anonymn, prosm zaregistrujte se.

Re: Vložka EVVA 3KS (Hodnocen: 1)
Od: ferda (ferda@locpicker.cz) - Pondl, 09.02. 2009 - 18:07:41
Musímk uznat, že je to velice pěkná dokumantace. Jen z vlastní praxe bych doplnil že profilová podélná blokovací lišta plní svoji blokovací funkci jen pro případ použití neshodného klíče. Pokd se použije uzávěrová trajektorie originální ho klíče a rozdílná geometie blokovací lišta, pak postačí odbrousit profil na hřbetu klíče a systém lze odemknout. Z hlediska překonání systému je hlavní problém v neodpružených lamelách (závěrné kolíky). Jinak je to docela bezpečná vložka.

Re: Vložka EVVA 3KS (Hodnocen: 1)
Od: walkeer (supermaster@seznam.cz) - ter, 10.08. 2010 - 22:21:02
(O uivateli | Poslat soukromou zprvu)
Zdravim, chtel bych se zeptat, co presne znamena to tvrzeni, ze vlozku nelze odvrtat. Znamena to, ze kdyz si vezmu dostatecne vykonou vrtacku a dobry vrtak/vrtaky, ze ten cylindr presto neodvrtam? To bych chtel tedy docela videt, moderni akumulatorove masiny za desitky tisic vrtaji do skoro do cehokoli, pravda je ze zmek jsem jeste neodvrtavall.

Re: Vložka EVVA 3KS (Hodnocen: 1)
Od: Ekolog (antonin.hanzlik@cmail.cz) - Steda, 17.08. 2011 - 14:22:44
(O uivateli | Poslat soukromou zprvu)
Koupil jsem si vložku ke dveřím typ EVVA 3KS. Podmínka zněla: Nelze vyhmatat. Co říkáte tomuto:

http://www.youtube.com/watch?v=CO---wNtrSE

Děkuji za Váš názor.

Coach Outlet Online (Hodnocen: 1)
Od: django (chanwarr88@hotmail.com) - Nedle, 22.09. 2013 - 05:17:18
(O uivateli | Poslat soukromou zprvu)
So stop Coach Outlet Online [www.coachoutletstoresset.net]twin thieves who rob us pacin Coach Factory Outlet [www.coachfactoryoutletcio.com]g the aisles and counting the Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]miles. Instead, climb more mountains, Coach Outlet Online [www.coachoutletstoresset.net]eat more icecreams, go barefoot Coach Outlet Store [www.coachfactoryoutlethta.net] more often, swim more rivers, watch Coach Outlet Store Online [www.ccoachfactoryoutletsa.net]more sunsets, laugh more and cry Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]less. Life must be lived as we Coach Factory Online [www.coachfactoryoutletcoti.com]go along. Then the station will Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net] come soon enough.It was the end Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]of November,more than a month Coach Factory Outlet [www.coachfactoryoutletcio.com]after ourreturn from Baskerville Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]Hall.Holmes and I were sitting on Coach Outlet Store [www.coachfactoryoutlethta.net]either side of a bright fire in Coach Outlet Store Online [www.ccoachfactoryoutletsa.net]our sitting room in Baker Street. Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]Since our return,Holmes had been Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]working hard on two other cases, Coach Outlet [www.coachoutletonlineoit.net]and he had been too busy to discuss Michael Kors Outlet Online [www.mmichaelkorsoutletpl.net]the Baskerville case.But now the Michael Handbags Outlet [www.michaelkorsoutletstoreptf.com]other cases were finished,and Michael Kors Outlet Store Online [www.michaelkorsoutletpft.com]he had been successful in both Michael Kors Outlet Stores [www.michaelkorsoutletacs.net]of them.I decided it was a good Michael Kors Factory Outlet [www.michaelkorsffactoryoutlett.com]time to ask him the final questions Chanel Ou

Pest zbytek komente...

0;5@8OB0 2@5 =OB8 (Hodnocen: 1)
Od: django (chanwarr88@hotmail.com) - Ptek, 14.03. 2014 - 10:10:51
(O uivateli | Poslat soukromou zprvu)
Coach Factory Outlet [www.coachoutletstoreinoa.com] Why did you move affects all of my heart Coach Factory Outlet [www.coachoutletstoreinoa.com] Why do you always do this to me Coach Outlet [www.coachoutletonlinemu.com] Why do you always hurt again and again my heart Coach Online Outlet [www.coachoutletonlineben.com] Why do they always say something if I moved Coach Factory Outlet [www.coachoutletstoreinoa.com] Then again, I look forward to the destruction of a Coach Outlet Store [www.coachfactoryoutletsnai.com] In this school, what to me are not happy Coach Outlet Store [www.coachfactoryoutletsnai.com] In their eyes I was a third party they Coach Outlet Online [www.coachfactoryoutletnos.net] I'm a sneaky with you only Coach Factory Outlet [www.coachoutletstoreinoa.com] And she is the first wife Coach Outlet Store [www.coachfactoryoutletsnai.com] I'm just the mistress Coach Factory Online [www.coachfactoryoutletenm.com] You say you care for me just now Coach Factory Outlet [www.coachoutletstoreinoa.com] do not want to go to her Coach Factory Outlet [www.coachoutletstoreinoa.com] but you do not say Coach Outlet Store Online [www.coachoutletstorecos.com] In your eyes I see her Coach Bags Outlet [www.coachoutletonlincaen.com]? Why? Do because of her tears True Religion Outlet [www.truereligionjeansftc.com] But why you do not see my heartache True Religion [www.truereligionjeansct.com] Why did not I Haohen clenched your hand True Religion Outlet [www.truereligionjeansftc.com] Now only cry silently hiding in the side Michael Kors Handbags Outlet [www.michaelkorsoutletic.com] Yes ah .. you are her Michael Kors Outlet Store Online [www.michaelkorsets.com] Now I just want one good too Michael Kors Bags Outlet [www.michaelkorsoutletnio.com] So you away from me Michael Kors Outlet Online [www.michaelkorsetoutletbeo.com]Do not let me say that I have something to look forward Chanel Handbags [www.chaneloutletmono.com] ou do not go to realize that the words Louis Vuitton Outlet Online [www.louisvuittonoutletina.com] hank you for your concern for me has always been Louis Vuitton Outlet [www.louisvuittonoutletine.com] f all the things I do ut I am really tired
 
Na Lockpick.cz se můžete přihlásit k odběru kanálu rss-20.xml
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
as potebn ke zpracovn strnky: 0.08 sekund

:: fisubice phpbb2 style by Daz :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::